Başarısız Burun Estetiği Yüzünden Artık Üzülmeyin

Başarısız Burun Estetiği Yüzünden Artık Üzülmeyin

Başarısız Burun Estetiği Yüzünden Artık Üzülmeyin

Başarısız burun estetiklerinin sayısının artış göstermesi ve hastaların mağdur olmaları nedeni ile cerrahlara tepkiler büyüyor. Daha güzel olmak adına bıçak altına yatan insanlar ameliyattan her zaman bekledikleri sonucu alamayabiliyorlar.

İşin kötüsü kimi zaman bu insanlar güzel olmak uğruna sağlıklarından olabiliyorlar. Tazminat davası tam da bu noktada devreye giriyor. Başarısız burun estetiği ameliyatı geçirdiyseniz, burnunuzda defalarca ameliyat olmanıza rağmen problemler varsa, maddi ve manevi tazminat açma hakkınız bulunuyor.

Estetik ameliyat yapan ünlü cerrahlardan Prof. Dr. ……, ameliyat etmiş olduğu bir hastanın burnunu vaat ettiği gibi yapamadı. Kadın, ameliyattan sonra burnunda çıkıntı ve çöküntüleri gördüğünde adeta şok yaşadı. Nefes almakta da güçlük çektiğini belirten kadın, 3 kere daha ameliyat masasına yattı.

Hala aynı sorunları yaşayan kadın çareyi ünlü cerraha hem maddi hem de manevi tazminat davası açmakta buldu. Tazminat davası ile birlikte Yargıtay’dan emsal karar çıktı. Kadının 20 bin lira maddi ve 50 bin lira manevi tazminatı kabul edildi.

AVUKATA İLK SORUYU SİZ SORMAK İSTER MİSİNİZ?

BİZE ULAŞIN